Referencje

Referencje:

I.S.
Thank you for making such a huge positive impact on my life. I don't think I would have survived the last year and 3 months without you! Your wisdom, warmth and persistent gentle presence will never be forgotten. Every time I push throught future emotional challenges, it will be because you helped to teach me how.
You will remain a cheerleader and a nurturing figure, internally, always. Thank you for holding me when no one else could. You are an incredible woman and therapist. With respect and gratitude...

Sonia & Mariusz (uczestnicy warsztatów dla rodzin)
Razem z mężem uczestniczyliśmy w warsztatach Krąg Rodzin, który odbył się w maju 2023 w przepięknym miejscu na Mazurach - Przystań Narie.  Klaudia i Kasia, które prowadziły Warsztat były bardzo wspierające dla całej grupy, w zrozumiały sposób tłumaczyły wszystkie omawiane zagadnienia, a zaproponowane ćwiczenia pomogły nam lepiej zrozumieć reakcje naszego ciała oraz emocje, a także zmierzyć się z naszymi słabościami.  Atmosfera podczas warsztatów była bardzo przyjazna i wspierająca dla wszystkich uczestników. Nauczyliśmy się asertywnie komunikować, mieliśmy szanse docenić siebie, pobyć ze sobą, a także poznaliśmy wspaniałych ludzi. Dla nas była to udana inwestycja w nasze małżeństwo oraz w rozwój osobisty.  Dziękujemy z całego serca i czekamy na kolejne Warsztaty :-) Serdecznie Polecamy!!! 

Joanna K.:
Praca z Klaudią była jak podróż w głębokie rejony siebie, takie do których człowiek boi się zaglądać, a może nawet nie potrafi bez profesjonalnej pomocy. 
Traumy, zduszone emocje, niewypowiedziane słowa gromadzą się w naszym ciele, czy tego chcemy czy nie. W moim przypadku zaskutkowaly wieloletnim syndromem jelita drażliwego, z którym ani lekarze ani praktycy medycyny alternatywnej nie potrafili sobie poradzić. Dzięki efektom pracy z Klaudią metodą Somatic Experiencing nastąpiła ogromna poprawa, ale to był akurat pozytywny „skutek uboczny” terapii:-). Z Klaudią pracowałyśmy zarówno nad bardzo ciężkimi tematami (proces umierania mojej mamy), ale i nad zmianą silnie zakorzenionych, ograniczających przekonań (metodą PSYCH-K). Dzięki jej spostrzeżeniom, uderzającym w samo sedno, zaczęłam zauważać schematy moich działań, zmieniać perspektywę i zachowania. W zależności od potrzeb klienta, Klaudia sięga do szerokiej gamy metod i narzędzi, którymi po mistrzowsku się posługuje. Klaudia całą sobą jest nastawiona na Ciebie i daniu Ci tego, czego w danym momencie potrzebujesz. Nie ukrywam jednak, że to był trudny proces, zarówno dla mnie jak i moich bliskich. Szczególnie dla nich, bo zaczęłam wyznaczać granice w naszych relacjach, czego wcześniej nie robiłam, więc starcia były nieuniknione, ale zmiany we mnie wymusiły również zmiany w moim najbliższym otoczeniu. Paradoksalnie, mimo początkowych trudności relacje znacznie się poprawiły. Negatywne emocje uwięzione w moim ciele przez lata zostały uwolnione, mam większą samoświadomość, potrafię chronić siebie i jestem w zupełnie innym miejscu w życiu niż byłam 6 miesięcy temu kiedy zaczynałam terapię, i to bez wątpienia zasługa Klaudii. Joanna K. 

Agnieszka:
Praca z Klaudią wsparła mnie w poczuciu siebie i mojej autentyczności. Ogromnie cenię jej intuicję i różnorodność form pracy, które otwierały drzwi do nowych możliwości dla mnie w moim życiu. Jej gotowość do podążania za mną i słyszenia moich emocji wzmacniały mnie i moją siłę samostanowienia. Wydoroślałam. Czuję się bardziej wolna i prawdziwa. Dziękuję.

Monika K.:
W Światowym Dniu Współ-CZUCIA dostałam naszczęśliwszą wiadomość. Jestem zdrowa i mam zdrowe ciało. Dziękuję Klaudia, że pomogłaś mi przejść ten czas i dałaś narzędzie w postaci Psych-K by zmienić własne przekonania. Ogromna jest moc podświadomości. Diagnoza czerniak złośliwy może zwalić z nóg a umysł podpowiada wtedy najgorsze w kulturze, gdzie straszy się rakiem. Są jednak narzędzia, które pomagają zadbać o swoje myśli i przekierować je na wyższy poziom świadomości. Dziękuję wszystkim moim bliskim i znajomym za wsparcie.

Danuta M.:
Roczna terapia u Pani Klaudii Grabskiej w duchu Somatic Experiencing pozwoliła mi zamknąć wiele spraw, których nie udało się domknąć w terapii poznawczo-behawioralnej. Po każdej sesji odczuwałam coraz większy spokój i ogólny dobrostam. Polecam każdemu, kto jest otwarty na pracę nad sobą. Nie ma lepszej metody.

Monika K.: (uczestniczka warsztatów dla rodzin)
Cudowne warsztaty dla rodzin i dzieci, bardzo budujące i wspierające. Pozwolily zajrzeć głęboko w emocje i przejść swój własny proces zmiany i spojrzeć z innej perspektywy na siebie i na bliskich. Wspaniałe otoczenie, smaczne jedzenie, piękna muzyka, dużo zabawy i integracji. Głęboka praca na emocjach i odczuciach z ciała. Najlepsze wakacje dla całej rodziny. Szczerze polecam. Monika z rodziną.

Agata J.:
Do Pani Klaudii trafiłam dwa lata temu. Była kolejną terapeutką do której się zwróciłam, ale to właśnie u niej poczułam się bezpiecznie i "zaopiekowana". Zanim trafiłam do Pani Klaudii miałam wiele nieprzepracowanych problemów, które ciągnęły się jeszcze od gimnazjum i bardzo utrudniały mi życie. Mój brak pewności siebie oraz nieumiejętność nawiązywania relacji i ich podtrzymywania, paraliżowały moje codzienne sprawy w życiu osobistym i społecznym. Stres, który był wynikiem moich ograniczeń powodował wiele bardzo poważnych dolegliwości w ciele. Pani Klaudia pomogła mi dostrzec te wszystkie problemy, zmierzyć się z nimi i oswoić je. Był to długi i trudny dla mnie proces, ale przyniósł ogromne zmiany. Nauczyłam się panować nad lękami oraz rozładowywać towarzyszący temu stres różnymi poznanymi technikami. Tak naprawdę Pani Klaudia ze swoim profesjonalnym podejściem, a jednocześnie matczynym ciepłem jako pierwsza terapeutka pozwoliła mi zbliżyć się do siebie, zaufać jej i otworzyć na problemy. Dzięki pracy, którą wykonałyśmy razem dzisiaj patrzę o wiele śmielej na otaczający mnie świat i ludzi. Trudne sprawy i stres z tym związany już nie powodują u mnie fizycznego bólu i zamrożenia. Moje relacje z ludźmi są o wiele łatwiejsze i mniej stresujące. Życie stało się prostsze, za co chciałam Pani bardzo podziękować. Agata

R.S.
Podróżowanie po najtrudniejszych miejscach wewnątrz siebie jest niemożliwe, jeśli nie ma bezpiecznej przestrzeni. I ja osobiście, nie wpuszczałam tam nikogo. Wolałam cierpieć niż komuś zaufać. Z Klaudią doświadczyłam nie tylko stuprocentowego zaufania i poczucia bezpieczeństwa, ale też zostałam nauczona, jak się poruszać w rejonach mojej traumy, co zmieniło smak mojego życia i poczucia wpływu na nie. Uziemienie, uważność, bezwarunkowa obecność i ogromne wsparcie. Tego doświadczałam od Klaudii na sesjach z Nią. Życzę każdemu takiego Przewodnika.

Anna: 
Bardzo polecam masaż u Klaudii. Dzięki niemu miałam okazję dotrzeć do głębokich przestrzeni w moim ciele, i uwolnić dużo... 
Ból, z którym żyję od prawie 6-ciu lat po tym masażu prawie całkowicie zniknął. Poczułam jakbym zrzuciła z siebie betonowe ciężary. 
Poczułam się oczyszczona i poruszona. Poczułam, że moje serce się otworzyło. Bardzo tego potrzebowałam! Dziękuję!❤

Maja U.:
Jestem ogromnie wdzięczna, że spotkałam panią Klaudię na swojej drodze życiowej. Na początku naszej pracy byłam zalękniona, zagubiona, niepewna siebie, zamrożona, nie czułam własnej wartości... Dzięki terapii SE prowadzonej przez panią Klaudię czuję dużo zmian, które zaszły we mnie dając nową jakość życia. Między innymi: lepiej odczytuję i rozumiem doznania płynące z ciała; mam większy kontakt z ciałem; mogę pomieścić więcej emocji i nie przerastają mnie. 
Czuję zmianę przekonań, odblokowanie w niektórych sferach życiowych. Pani Klaudia jest niesamowicie ciepłą osobą, która wprowadza swobodną atmosferę i daje poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo doświadczoną terapeutką i ma niesamowitą wiedzę. Emanuje od niej dobro i siła, która jest bardzo wspierająca podczas spotkań. Dziękuję za to, co Pani robi.

Witek R.:
Do momentu rozpoczęcia pracy z Panią Klaudią, praca psychologiczna wydawała mi się udręką i niekończącym się zagłębianiem w przykrą przeszłość. 
Okazało się jednak, że ciało może być przewodnikiem. Nasze sesje to po pierwsze zatrzymanie się. Wsłuchanie się w sygnały płynące z ciała. To, co następuje dalej wypływa naturalnie. Ciało mówi i kieruje. Gdy wsłuchuję się w moje ciało, ono nie tylko pamięta trudne sytuacje, ale też samo „mówi” jak chciałoby się tych „wspomnień” pozbyć i wyciągnąć z nich naukę. A Pani Klaudia jest towarzyszem w tej podróży do własnego wnętrza, do odczuć, do przeszłości i teraźniejszości. Uczy mnie jak wracać do tej pierwotnej umiejętności korzystania z zasobów własnego wnętrza. Podpowiada i nakierowuje na ten gdzieś, jakiś czas temu zapomniany, wewnętrzny głos. Bardzo się cieszę, że mogę pracować z Panią Klaudią. Potrafi słuchać niezwykle uważnie, nie narzuca się ze swoim zdaniem i obserwacjami. Zdaje się towarzyszyć, pomagać w podróży do mojego wnętrza. Wskazuje, podpowiada. Robi to niezwykle umiejętnie i trafnie. A dobór metod pracy psychologicznej pozwala mi przechodzić przez niekiedy głęboko skrywane przez lata, nieuświadomione bądź wyparte problemy. Mam poczucie kilkumiesięcznej wspólnej podróży i wiem, że jeszcze sporo przed nami. Dziękuję!

Monika Ch.:
Bardzo polecam sesje Somatic Experiencing prowadzone przez panią Klaudię Grabską. Polecam je każdemu, kto chce lepiej zrozumieć siebie (swoje emocje, przekonania i sygnały płynące z ciała oraz zależności między nimi), a co za tym idzie – zyskać lepszą świadomość swoich potrzeb i pragnień oraz możliwość ich zaspokajania. Praca ta była dla mnie kontynuacją terapii psychodynamicznej, która całkowicie „zatrzymała” się na poziomie głowy. Podczas sesji SE weszłam bardziej w swoje ciało i emocje, które mną „sterowały”. Pani Klaudia była nieocenioną przewodniczką w tej wędrówce – ciepłą, wspierającą, ale również stanowczą, kiedy było to potrzebne. Pani Klaudia łączy pracę na poziomie ciała z procesami, jakie zachodzą również na poziomie duchowym. Ma wiedzę, intuicję i bagaż doświadczeń, które dla mnie okazały się połączeniem doskonałym. Dzięki niej doświadczyłam wielu ważnych przemian, które z czasem zintegrowały się nie tylko w głowie, ale co najważniejsze – w ciele. Nastąpiły odczuwalne zmiany w samopoczuciu oraz nastawieniu do różnych spraw. Po raz pierwszy doświadczyłam prawdziwego i trwałego uwolnienia się od traumy. Były to bardzo namacalne przeżycia w głowie i w sercu, które mogłabym porównać do wypuszczania z siebie czarnej chmury dymu, która przesłaniała umysł i zajmowała dużo przestrzeni w ciele. Dziś sądzę, że było to radykalne poszerzenie pola świadomości i puszczenie napięć. Pomogło mi to zyskać lepszy dostęp do wewnętrznej przestrzeni CISZY i SPOKOJU. W tej przestrzeni odnajduję Siebie. Ta przestrzeń zawiera odpowiedzi na pojawiające się pytania. W tej przestrzeni czuję się bezpieczna i wolna, nie odczuwam już wyczerpujących drgań, stresu ani ciągłej presji zabiegania o kontrolę nad rzeczywistością. Mój proces trwa nadal, ale sesje SE z panią Klaudią były naprawdę przełomowe.  

Sławomira:
Bardzo serdecznie polecam. Z głębokim przekonaniem mogę polecić panią Klaudię jako prawdziwą znawczynię ludzkiego ciała w jego wymiarze zarówno materialnym, jak i duchowym. Cieszę się, że los zetknął mnie z Klaudią w trudnym momencie mojego życia, gdy jej wiedza i doświadczenie okazały się wyjątkowo skutecznym środkiem leczenia całego nagromadzonego przez lata bólu. Chciałabym zwłaszcza podkreślić jej sumienność, cierpliwość i podmiotowe traktowanie pacjenta. Będąc osobą ciepłą i otwartą, unika zbędnej i męczącej czułostkowości, zachowuje sympatyczny dystans. Bardzo za to wszystko dziękuję.
Copyright ©2022 AKADEMIA PRACY Z CIAŁEM, All Rights Reserved.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem